Menu

500ml Potten Zwart met Schroefdeksel - Navulbaar

Lege zwarte potten met schroefdeksel van 500ml, om zelf product mee te vullen, DIY. Gemaakt van kunststof. Geleverd met schroefdeksel en een extra binnendeksel. Deze potten worden ook wel zalfpotten genoemd.
Assortiment Verpakkingen
Hier vindt u alle verpakkingsmaterialen voor eigen gemaakte, DIY producten. Per stuk of in staffel hoeveelheden te bestellen. De verpakkingen bestaan uit glas, recyclebaar PET of aluminium.
klik hier
zwarte pot 500ml
Pot 500ml Leeg 1 stuk Zwart - Lege Zwarte Pot met Schroefdeksel Lege zwarte pot 500ml  Lege pot  met schroefdeksel van 500ml, om zelf product mee te vullen, DIY . Gemaakt van zwart, glanzend kunststof. Geleverd met schroefdeksel en een extra binnendeksel . Deze potten worden ook wel zalfpotten genoemd. De lege potten worden voor diverse doeleinden gebruikt. Zo worden ze onder andere veel gebruikt als verpakking voor verzorgingsproducten en cosmetica zoals zalf, creme en pasta. Daarnaast zijn ze ook prima geschikt voor het verpakken van poeders zoals kruiden en specerijen. Zwart is een lastige kleur voor glanzend kunststof, soms zijn hier en daar daarom wel wat doffere plekjes te zien.   Binnendeksel De zalfpot wordt geleverd met een extra binnendeksel , deze zit in het schroefdeksel bij levering. Na het vullen kunt u eerst dit binnendeksel plaatsen. Vervolgens het witte schroefdeksel plaatsen. Het binnendeksel verkleint de kans op lekken en zorgt er bovendien voor dat het buitendeksel netjes blijft, ook na vervoer.    HDPE Deze lege pot is gemaakt van de kunststof polyethyleen, HDPE met recyclingscode 2. HDPE is een kunststof dat staat voor High Density Polyethyleen en  is een hele duurzame kunststof . Het is zelfs een van de meest duurzame kunststoffen die geproduceerd wordt. HDPE is zo duurzaam omdat het volledig recyclebaar is en het een lange levensduur heeft. HDPE is bestand tegen zonlicht (UV-straling) en andere weersinvloeden. HDPE neemt geen vocht op, is zelfs vochtafstotend en kan gebruikt worden bij temperaturen van -30°C tot +80°C. Het buitendeksel is gemaakt van Polypropeen (PP, recyclingscode 2), het binnendeksel is van low-density-polyetheen (LDPE,  recyclingscode 4). Uiteraard zijn onze potten  vrij van schadelijke stoffen zoals Bisfenol A (BPA). Specificaties Materiaal Pot: HDPE, Polyethyleen Recyclingcode: 5 Kleur: Zwart Inhoud: 500ml Vorm: Rond Hoogte met dop: 92mm Diameter bodem: 91mm

€ 2,50

zwarte pot 500ml
Potten 500ml Leeg 10 stuks Zwart - Lege Zwarte Pot met Schroefdeksel 10x Lege zwarte potten 500ml  10x Lege potten  met schroefdeksels van 500ml, om zelf product mee te vullen, DIY . Gemaakt van zwart, glanzend kunststof. Geleverd met schroefdeksel en een extra binnendeksel . Deze potten worden ook wel zalfpotten genoemd. De lege potten worden voor diverse doeleinden gebruikt. Zo worden ze onder andere veel gebruikt als verpakking voor verzorgingsproducten en cosmetica zoals zalf, creme en pasta. Daarnaast zijn ze ook prima geschikt voor het verpakken van poeders zoals kruiden en specerijen. Zwart is een lastige kleur voor glanzend kunststof, soms zijn hier en daar daarom wel wat doffere plekjes te zien.   Binnendeksel De zalfpotten worden geleverd met een extra binnendeksels , deze zit in het schroefdeksel bij levering. Na het vullen kunt u eerst dit binnendeksel plaatsen. Vervolgens het witte schroefdeksel plaatsen. Het binnendeksel verkleint de kans op lekken en zorgt er bovendien voor dat het buitendeksel netjes blijft, ook na vervoer.   HDPE Deze lege potten gemaakt van de kunststof polyethyleen, HDPE met recyclingscode 2. HDPE is een kunststof dat staat voor High Density Polyethyleen en  is een hele duurzame kunststof . Het is zelfs een van de meest duurzame kunststoffen die geproduceerd wordt. HDPE is zo duurzaam omdat het volledig recyclebaar is en het een lange levensduur heeft. HDPE is bestand tegen zonlicht (UV-straling) en andere weersinvloeden. HDPE neemt geen vocht op, is zelfs vochtafstotend en kan gebruikt worden bij temperaturen van -30°C tot +80°C. Uiteraard zijn onze potten vrij van schadelijke stoffen zoals Bisfenol A (BPA). Het buitendeksel is gemaakt van Polypropeen (PP, recyclingscode 2), het binnendeksel is van low-density-polyetheen (LDPE,  recyclingscode 4). Uiteraard zijn onze potten  vrij van schadelijke stoffen zoals Bisfenol A (BPA). Specificaties Materiaal Pot: HDPE, Polyethyleen Recyclingcode: 5 Kleur: Zwart Inhoud: 500ml Vorm: Rond Hoogte met dop: 92mm Diameter bodem: 91mm

€ 23,75

zwarte pot 500ml
Potten 500ml Leeg 50 stuks Zwart - Lege Zwarte Pot met Schroefdeksel 50x Lege zwarte potten 500ml  50x Lege potten  met schroefdeksels van 500ml, om zelf product mee te vullen, DIY . Gemaakt van zwart, glanzend kunststof. Geleverd met schroefdeksel en een extra binnendeksel . Deze potten worden ook wel zalfpotten genoemd. De lege potten worden voor diverse doeleinden gebruikt. Zo worden ze onder andere veel gebruikt als verpakking voor verzorgingsproducten en cosmetica zoals zalf, creme en pasta. Daarnaast zijn ze ook prima geschikt voor het verpakken van poeders zoals kruiden en specerijen. Zwart is een lastige kleur voor glanzend kunststof, soms zijn hier en daar daarom wel wat doffere plekjes te zien.   Binnendeksel De zalfpotten worden geleverd met een extra binnendeksels , deze zit in het schroefdeksel bij levering. Na het vullen kunt u eerst dit binnendeksel plaatsen. Vervolgens het witte schroefdeksel plaatsen. Het binnendeksel verkleint de kans op lekken en zorgt er bovendien voor dat het buitendeksel netjes blijft, ook na vervoer.   HDPE Deze lege potten gemaakt van de kunststof polyethyleen, HDPE met recyclingscode 2. HDPE is een kunststof dat staat voor High Density Polyethyleen en  is een hele duurzame kunststof . Het is zelfs een van de meest duurzame kunststoffen die geproduceerd wordt. HDPE is zo duurzaam omdat het volledig recyclebaar is en het een lange levensduur heeft. HDPE is bestand tegen zonlicht (UV-straling) en andere weersinvloeden. HDPE neemt geen vocht op, is zelfs vochtafstotend en kan gebruikt worden bij temperaturen van -30°C tot +80°C. Uiteraard zijn onze potten vrij van schadelijke stoffen zoals Bisfenol A (BPA). Het buitendeksel is gemaakt van Polypropeen (PP, recyclingscode 2), het binnendeksel is van low-density-polyetheen (LDPE,  recyclingscode 4). Uiteraard zijn onze potten  vrij van schadelijke stoffen zoals Bisfenol A (BPA). Specificaties Materiaal Pot: HDPE, Polyethyleen Recyclingcode: 5 Kleur: Zwart Inhoud: 500ml Vorm: Rond Hoogte met dop: 92mm Diameter bodem: 91mm

€ 109,95

Met een 500ml pot kiest u een lege, zwarte pot om zelf te vullen met zalf, crème of cosmetica. De pot is gemaakt van kunststof en heeft een schroefdeksel met extra binnendeksel.

Deze navulbare potten van BeriVita zijn verkrijgbaar per 1 stuk, 10 stuks en 50 stuks. Daarmee zijn ze geschikt voor een losse DIY-verpakking, maar ook voor grotere aantallen.

Waarvoor gebruikt u deze 500ml pot met schroefdeksel?

Een 500ml pot is geschikt als lege verpakking voor zalf, crème en cosmetica die u zelf wilt vullen. De zwarte uitvoering geeft de pot een rustige uitstraling, terwijl de inhoud van 500 ml praktisch is voor grotere hoeveelheden dan kleine samplepotten of reisverpakkingen.

Binnen de potten met schroefdeksel vindt u deze zwarte variant in meerdere aantallen. Wilt u een andere kleur of inhoud vergelijken, dan zijn 500ml potten wit en 1000ml potten wit logische alternatieven.

Zwarte zalfpot of cremepot voor DIY en cosmetica

De zwarte pot is bedoeld als zalfpot, cremepot of lege pot voor DIY-toepassingen. U vult de pot zelf met uw eigen product, bijvoorbeeld een verzorgende crème, zalf of cosmetische bereiding.

Voor zelfmakers en kleine producties sluit deze uitvoering goed aan bij DIY verpakkingen. De pot is leeg, navulbaar, herbruikbaar en waterbestendig.

Schroefdeksel, binnendeksel en navulbaar gebruik

Elke pot heeft een schroefdeksel en een extra binnendeksel. Dat maakt de pot praktisch voor het afsluiten van zelfgevulde producten in een 500 ml inhoud.

U bestelt deze zwarte kunststof pot per 1 stuk, 10 stuks of 50 stuks. Zo kiest u eenvoudig tussen een enkele lege pot en een grotere set van dezelfde navulbare verpakking.

Veelgestelde vragen

De meest gekozen vragen gaan over het gebruik, de deksels en de beschikbare aantallen. Hieronder vindt u korte antwoorden over deze zwarte 500ml pot.

Waarvoor kunt u een 500ml pot gebruiken?

U kunt een 500ml pot gebruiken als lege verpakking voor zalf, crème, cosmetica en DIY-toepassingen.

Wordt de zwarte pot geleverd met schroefdeksel?

Ja, de zwarte 500ml pot wordt geleverd met een schroefdeksel.

Heeft deze zalfpot ook een binnendeksel?

Ja, deze zalfpot heeft naast het schroefdeksel ook een extra binnendeksel.

Is de 500ml pot navulbaar?

Ja, de 500ml pot is leeg, navulbaar en herbruikbaar.

In welke aantallen kunt u deze lege pot bestellen?

U kunt deze lege pot bestellen per 1 stuk, 10 stuks of 50 stuks.