Menu

Mongongo Olie - Huid en Haar

Mongongo Olie

  • beschermt en verzorgt zeer droge en droge huid
  • natuurlijke, verzorgende haarolie
  • droge, geïrriteerde huid (ook psoriasis & eczeem)
  • van nature rijk aan vitamine e
  • Mongongo Olie, Manketti olie = 100% natuurlijk, onbewerkt en koudgeperst
  • geen parabenen, geen parfum, niet getest op dieren
  • geen petrochemische bewerkingen of ingrediënten (paraffine, siliconen, PEG of PPG)

"lekkere, dikke olie, top bij droge huid en haren, enkele druppels al voldoende"

Extra informatie Mongongo Olie
Kenmerken per Olie Keuzehulp
Alles over Mongongo Olie
Hier vindt u veel informatie over Mongongo Olie. Gebruik, werking, toepassingen en eigenschappen van pure Mongongo Olie.
klik hier
mongongo 20ml
Mongongo Olie Puur 20ml Pipetfles Mongongo Olie Pipetfles Mongongo Olie in handige pipetfles van glas, 20ml. Heerlijke pure , natuurlijke olie, door koude persing gewonnen uit de pitten van de Mongongo vrucht. Mongongo Olie is een dikke geelachtige olie, die behoort tot de niet-drogende oliën. Deze natuurlijke olie is zacht en is makkelijk over de huid en lippen te masseren. Mongongo olie ruikt mild naar noten. We voegen geen geurstoffen en aroma's toe. Mongongo olie wordt toegepast als beschermde en voedende, natuurlijke olie voor huid en haren. Het is zeer geschikt om een droge huid te voorkomen maar kan ook als algemene huidverzorging worden gebruikt. Daarnaast wordt op internet het gebruik bij diverse huidaandoeningen, zoals eczeem en  psoriasis aangeraden. Voor gebruik op de lippen is Mongongo olie prima als natuurlijke lipverzorging. Het voedt, herstelt en beschermt de lippen.   Aanbevolen gebruik van Mongongo olie Mongongo olie is puur te gebruiken maar ook, naar behoefte, prima te mengen met een andere pure olie of ‘reguliere’ huid- en haarproducten. In veel cosmetica wordt Mongongo olie verwerkt.   Haarverzorging  Enkele druppels Mongongo olie op de vingertoppen doen en goed inmasseren in uw handdoek droge haren.  Eventueel kunt u daarna een lauwwarme handdoek om uw haren doen en dit enkele uren zitten, bij erg droog eventueel een hele nacht. Was daarna uw haar met een milde shampoo.    Huidverzorging Puur : ’s morgens en ’s avonds enkele druppels pure Mongongo olie aanbrengen op de huid, gezicht of hals en licht inmasseren.  Massage Olie: Meng hiervoor Mongongo olie met een andere pure olie, zoals  paranotenolie ,   zoete amandelolie ,  druivenpitolie  of  sesamolie . Kan in een verhouding die voor u het prettigst is. Warm dan het mengsel dan op in uw handpalm en u kunt masseren. Uiteraard kunt u naar behoefte enkele druppels van een  etherische oliën  toevoegen.  Mongongo olie  wordt ook toegepast als basisolie. Mongongo olie laat zich prima mengen met andere  pure oliën  en   etherische oliën . Met enkele druppels etherische olie kunt u eventueel een lekkere geur aan de Mongongo olie geven. Natuurlijke Mongongo Olie is bij koude temperaturen soms stroperig of vaster van structuur. Bij nog lagere temperatuur kan het zelfs gestold zijn, bv na verzending. Hierdoor is het soms wat lastig uit het flesje te halen. Met een klein beetje verwarmen, bijvoorbeeld in warm water of met de hand omklemmen, wordt de olie snel weer vloeibaar. Voor een optimale werkzaamheid niet boven de 35°C verwarmen. Uitsluitend bedoeld voor uitwendig gebruik. Bevat : Mongongo zaad olie, Manketti olie, Schinziophyton rautaneii kernel Oil 100%

€ 7,95

mongongo olie manketti oil 100ml
Mongongo Olie Puur 100ml Mongongo Olie 100ml Mongongo Olie in handige fles met klepdop, 100ml. Heerlijke pure , natuurlijke olie, door koude persing gewonnen uit de pitten van de Mongongo vrucht.  Mongongo Olie is een dikke geelachtige olie, die behoort tot de niet-drogende oliën. Deze natuurlijke olie is zacht en is makkelijk over de huid en lippen te masseren. Mongongo olie ruikt mild naar noten. We voegen geen geurstoffen en aroma's toe. Mongongo olie wordt toegepast als beschermde en voedende, natuurlijke olie voor huid en haren. Het is zeer geschikt om een droge huid te voorkomen maar kan ook als algemene huidverzorging worden gebruikt. Daarnaast wordt op internet het gebruik bij diverse huidaandoeningen, zoals eczeem en  psoriasis aangeraden. Voor gebruik op de lippen is Mongongo olie prima als natuurlijke lipverzorging. Het voedt, herstelt en beschermt de lippen.   Aanbevolen gebruik van Mongongo olie Mongongo olie is puur te gebruiken maar ook, naar behoefte, prima te mengen met een andere pure olie of ‘reguliere’ huid- en haarproducten. In veel cosmetica wordt Mongongo olie verwerkt.   Haarverzorging  Enkele druppels Mongongo olie op de vingertoppen doen en goed inmasseren in uw handdoek droge haren.  Eventueel kunt u daarna een lauwwarme handdoek om uw haren doen en dit enkele uren zitten, bij erg droog eventueel een hele nacht. Was daarna uw haar met een milde shampoo.    Huidverzorging Puur : ’s morgens en ’s avonds enkele druppels pure Mongongo olie aanbrengen op de huid, gezicht of hals en licht inmasseren.  Massage Olie: Meng hiervoor Mongongo olie met een andere pure olie, zoals  paranotenolie ,   zoete amandelolie ,  druivenpitolie  of  sesamolie . Kan in een verhouding die voor u het prettigst is. Warm dan het mengsel dan op in uw handpalm en u kunt masseren. Uiteraard kunt u naar behoefte enkele druppels van een  etherische oliën  toevoegen.  Mongongo olie  wordt ook toegepast als basisolie. Mongongo olie laat zich prima mengen met andere  pure oliën  en   etherische oliën . Met enkele druppels etherische olie kunt u eventueel een lekkere geur aan de Mongongo olie geven. Natuurlijke Mongongo Olie is bij koude temperaturen soms stroperig of vaster van structuur. Bij nog lagere temperatuur kan het zelfs gestold zijn, bv na verzending. Hierdoor is het soms wat lastig uit het flesje te halen. Met een klein beetje verwarmen, bijvoorbeeld in warm water of met de hand omklemmen, wordt de olie snel weer vloeibaar. Voor een optimale werkzaamheid niet boven de 35°C verwarmen. Uitsluitend bedoeld voor uitwendig gebruik. Bevat : Mongongo zaad olie, Manketti olie, Schinziophyton rautaneii kernel Oil 100%

€ 26,95

mongongo olie 100ml pipetfles
Mongongo Olie Puur 100ml Pipetfles Mongongo Olie 100ml Pipetfles Mongongo Olie in handige, glazen pipetfles van 100ml. Heerlijke pure , natuurlijke olie, door koude persing gewonnen uit de pitten van de Mongongo vrucht. Mongongo Olie is een dikke geelachtige olie, die behoort tot de niet-drogende oliën. Deze natuurlijke olie is zacht en is makkelijk over de huid en lippen te masseren. Mongongo olie ruikt mild naar noten. We voegen geen geurstoffen en aroma's toe. Mongongo olie wordt toegepast als beschermde en voedende, natuurlijke olie voor huid en haren. Het is zeer geschikt om een droge huid te voorkomen maar kan ook als algemene huidverzorging worden gebruikt. Daarnaast wordt op internet het gebruik bij diverse huidaandoeningen, zoals eczeem en  psoriasis aangeraden. Voor gebruik op de lippen is Mongongo olie prima als natuurlijke lipverzorging. Het voedt, herstelt en beschermt de lippen.   Aanbevolen gebruik van Mongongo olie Mongongo olie is puur te gebruiken maar ook, naar behoefte, prima te mengen met een andere pure olie of ‘reguliere’ huid- en haarproducten. In veel cosmetica wordt Mongongo olie verwerkt.   Haarverzorging  Enkele druppels Mongongo olie op de vingertoppen doen en goed inmasseren in uw handdoek droge haren.  Eventueel kunt u daarna een lauwwarme handdoek om uw haren doen en dit enkele uren zitten, bij erg droog eventueel een hele nacht. Was daarna uw haar met een milde shampoo.    Huidverzorging Puur : ’s morgens en ’s avonds enkele druppels pure Mongongo olie aanbrengen op de huid, gezicht of hals en licht inmasseren.  Massage Olie: Meng hiervoor Mongongo olie met een andere pure olie, zoals  paranotenolie ,   zoete amandelolie ,  druivenpitolie  of  sesamolie . Kan in een verhouding die voor u het prettigst is. Warm dan het mengsel dan op in uw handpalm en u kunt masseren. Uiteraard kunt u naar behoefte enkele druppels van een  etherische oliën  toevoegen.  Mongongo olie  wordt ook toegepast als basisolie. Mongongo olie laat zich prima mengen met andere  pure oliën  en   etherische oliën . Met enkele druppels etherische olie kunt u eventueel een lekkere geur aan de Mongongo olie geven. Natuurlijke Mongongo Olie is bij koude temperaturen soms stroperig of vaster van structuur. Bij nog lagere temperatuur kan het zelfs gestold zijn, bv na verzending. Hierdoor is het soms wat lastig uit het flesje te halen. Met een klein beetje verwarmen, bijvoorbeeld in warm water of met de hand omklemmen, wordt de olie snel weer vloeibaar. Voor een optimale werkzaamheid niet boven de 35°C verwarmen. Uitsluitend bedoeld voor uitwendig gebruik. Bevat : Mongongo zaad olie, Manketti olie, Schinziophyton rautaneii kernel Oil 100%

€ 29,95

mongongo olie manketti oil 200ml
Mongongo Olie Puur 200ml Pompfles Mongongo Olie 200ml Pompfles Mongongo Olie  in handige,  herbruikbare  glazen fles met  pompje . De fles is van  stevig donker glas  en eenvoudig navulbaar. Heerlijke pure , natuurlijke olie, door koude persing gewonnen uit de pitten van de Mongongo vrucht.  Mongongo Olie is een dikke geelachtige olie, die behoort tot de niet-drogende oliën. Deze natuurlijke olie is zacht en is makkelijk over de huid en lippen te masseren. Mongongo olie ruikt mild naar noten. We voegen geen geurstoffen en aroma's toe. Mongongo olie wordt toegepast als beschermde en voedende, natuurlijke olie voor huid en haren. Het is zeer geschikt om een droge huid te voorkomen maar kan ook als algemene huidverzorging worden gebruikt. Daarnaast wordt op internet het gebruik bij diverse huidaandoeningen, zoals eczeem en  psoriasis aangeraden. Voor gebruik op de lippen is Mongongo olie prima als natuurlijke lipverzorging. Het voedt, herstelt en beschermt de lippen.   Aanbevolen gebruik van Mongongo olie Mongongo olie is puur te gebruiken maar ook, naar behoefte, prima te mengen met een andere pure olie of ‘reguliere’ huid- en haarproducten. In veel cosmetica wordt Mongongo olie verwerkt.   Haarverzorging  Enkele druppels Mongongo olie op de vingertoppen doen en goed inmasseren in uw handdoek droge haren.  Eventueel kunt u daarna een lauwwarme handdoek om uw haren doen en dit enkele uren zitten, bij erg droog eventueel een hele nacht. Was daarna uw haar met een milde shampoo.    Huidverzorging Puur : ’s morgens en ’s avonds enkele druppels pure Mongongo olie aanbrengen op de huid, gezicht of hals en licht inmasseren.  Massage Olie: Meng hiervoor Mongongo olie met een andere pure olie, zoals  paranotenolie ,   zoete amandelolie ,  druivenpitolie  of  sesamolie . Kan in een verhouding die voor u het prettigst is. Warm dan het mengsel dan op in uw handpalm en u kunt masseren. Uiteraard kunt u naar behoefte enkele druppels van een  etherische oliën  toevoegen.  Mongongo olie  wordt ook toegepast als basisolie. Mongongo olie laat zich prima mengen met andere  pure oliën  en   etherische oliën . Met enkele druppels etherische olie kunt u eventueel een lekkere geur aan de Mongongo olie geven. Natuurlijke Mongongo Olie is bij koude temperaturen soms stroperig of vaster van structuur. Bij nog lagere temperatuur kan het zelfs gestold zijn, bv na verzending. Hierdoor is het soms wat lastig uit het flesje te halen. Met een klein beetje verwarmen, bijvoorbeeld in warm water of met de hand omklemmen, wordt de olie snel weer vloeibaar. Voor een optimale werkzaamheid niet boven de 35°C verwarmen. Uitsluitend bedoeld voor uitwendig gebruik. Bevat : Mongongo zaad olie, Manketti olie, Schinziophyton rautaneii kernel Oil 100%

€ 54,95

Mongongo Olie is een pure olie voor huid en haar en wordt ook Manketti Olie genoemd. Deze natuurlijke olie van BeriVita is 100% natuurlijk, onbewerkt en koudgeperst, met van nature vitamine E.

U vindt hier Mongongo Olie Puur in 20ml, 100ml en 200ml. De olie is geschikt als huidolie, haarolie en dragerolie, onder meer voor droge huid, zeer droge huid, haar en hoofdhuid.

Mongongo Olie als pure olie voor huid en haar

Mongongo Olie is een pure olie voor dagelijks gebruik op huid en haar. De olie wordt ook Manketti Olie genoemd en past binnen de pure oliën voor huid en haar. BeriVita biedt deze olie aan in meerdere verpakkingen, waaronder 20ml, 100ml en 200ml.

Deze natuurlijke olie is 100% natuurlijk, onbewerkt en koudgeperst. De olie is van nature rijk aan vitamine E en bevat geen parabenen, parfum, paraffine, siliconen, PEG of PPG. Mongongo Olie is niet getest op dieren.

Gebruik voor droge huid, haar en hoofdhuid

Als huidolie is Mongongo Olie geschikt voor de droge huid en zeer droge huid. U gebruikt de pure olie ook op een geïrriteerde huid wanneer u een eenvoudige, ongeparfumeerde olie zoekt zonder overbodige toevoegingen.

Als haarolie is Mongongo Olie geschikt voor haar en hoofdhuid. De olie kan ook dienen als dragerolie binnen het compleet assortiment pure oliën. Wie een andere lichte pure olie zoekt, kan ook Jojoba Olie bekijken.

Welke verpakking past bij uw gebruik?

Voor gericht doseren kiest u de 20ml pipetfles of 100ml pipetfles. Voor ruimer gebruik op huid, haar of hoofdhuid zijn de 100ml verpakking en 200ml pompfles praktisch.

De 20ml pipetfles is handzaam wanneer u Mongongo Olie eerst wilt proberen. De 100ml en 200ml verpakkingen passen bij regelmatig gebruik als huidolie, haarolie of dragerolie.

Waarvoor gebruikt u Mongongo Olie?

Mongongo olie is een vette olie en hydrateert de huid en wordt daarom gebruikt tegen een zeer droge huid en kloven. De van nature aanwezige vitamine E in Mongongo olie werkt als antioxidant en zou helpen bij het beschermen en verzorgen van de huid en haren. Mongongo olie als natuurlijke haarolie geeft een zijdeachtige textuur en zorgt voor een prachtige glans voor het haar. Het helpt ook om het haar te ontwarren.

Is Mongongo Olie geschikt als huidolie?

Ja, Mongongo Olie is geschikt als huidolie voor de droge huid en zeer droge huid. De olie is 100% natuurlijk, onbewerkt en koudgeperst.

Kunt u Mongongo Olie ook als haarolie gebruiken?

Ja, Mongongo Olie is geschikt als haarolie voor haar en hoofdhuid.

Welke inhoud kiest u: 20ml, 100ml of 200ml?

Kies 20ml als handzame pipetfles, 100ml voor regelmatig gebruik en 200ml pompfles voor ruimer gebruik op huid, haar of hoofdhuid.

Wat is het verschil tussen Mongongo Olie en Manketti Olie?

Mongongo Olie en Manketti Olie zijn twee benamingen voor dezelfde olie.

Let op: Er is een frauduleuze website actief: beri-vita.com. Die website heeft geen enkele relatie met BeriVita.

Plaats daar geen bestelling en deel daar geen gegevens. BeriVita heeft aangifte gedaan.

Onze enige officiële website: www.berivita.com